Haber

İYİ Parti Hatay Milletvekili Adayı Gökhan Zan’dan bir söz: Seçilsem de seçilmesem de Hatay için çalışmaya devam edeceğim.

İYİ Parti Hatay Milletvekili Adayı Gökhan Zan, Antakya-Köprübaşı’ndaki tarihi 1. meclis binası önünde konuştu. Burada adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Zan, Hatay için ne yaptıysa yapmaya devam edeceğini, seçilse de seçilmese de Hatay için çalışmaya devam edeceğini söyledi.

‘6 ŞUBAT SALGASI HATAY’DA TÜM TAŞLARI DEĞİŞTİRDİ’

Depremin ardından yaşananları hatırlatan Zan, “6 Şubat depremi aslında bize çok şeyi yeniden öğretti.

Zan, “6 Şubat depremi Hatay’da tüm taşları salladı” dedi. Ülkemizin önemini bir kez daha hatırlattı.

‘HATAY’IN DEMOGRAFİK YAPISI KORUNMALI’

Hatay’ın eskisinden daha güçlü olacağına işaret eden Zan, “Mozaiği tekrar yapana kadar sizin için yorulmadan çalışacağıma söz veriyorum; TBMM’de sesiniz, sözünüz, kulağınız olacağım. hepinizin huzurunda ben sporcuyum akıllı ve ahlaklı olacağım babamdan öğrendim ve buraya siyaset siyaset yapmaya gelmedim o parti bu parti diye de gelmedim Irk, mezhep, renk ayrımı yapmaksızın 2 milyona yakın hemşehrimin sesi olmak, yaralarını sarmak, merhem olmak için en ufak bir katkım olsa da “Buraya geldim. Şahsen buradayım. Hiçbir yere gitmedim. Ben de sizin evinizden biriyim” dedi.

Hatay’ın asıl sahiplerinin 7 Şubat’ta kentte bulunanlar olduğunu kaydeden Zan, şöyle devam etti: “Bu ulu topraklara kim sahip çıktıysa, Hatay’ın asıl sahibi onlar, yani Hatay halkıdır. en başından beri siyasi veya üstün insan.Kampanya yapmadım.Asla yapmayacağım.Siyasetin dışında kalmaya devam edeceğim.Bunu kibirden değil, kendimi siyasetçilerden üstün gördüğüm için değil, hissettiğim için yapacağım. Bu toprakların çiftçisi, esnafı, sporcusu, öğrencisi ve koruyucusu olarak kendimi Hatay’a uzatan tüm dost elleri “Onları büyük bir nezaketle sıkacağım, hoşgeldin edeceğim. Bütün kötü niyetli elleri kıracağım ve o ellerin sahiplerinin, işverenlerinin bu topraklara göz diktiğini düşünmelerine bile engel olacağım.”

Hatay’ın demografik yapısının korunması gerektiğine vurgu yapan Zan, milletvekili seçilmese de bugüne kadar yaptıklarını yapmaya devam edeceğini söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu